Radca prawny Jacek Szok | kancelaria adwokacka AUCTOR JS

Fiat iusticia, ruat caelum

Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby niebo miało runąć

slogan corner left slogan corner top slogan corner bottom slogan corner right

Doświadczenie

 zdjęcie - Szok JacekMecenas Jacek Szok

Założycielem Kancelarii AUCTOR JS jest radca prawny Jacek Szok – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.

Doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów zagranicznych zdobywał pracując w dziale prawnym polsko-amerykańskiej korporacji świadczącej usługi dla przemysłu papierniczego, później zaś w ramach świadczonej obsługi prawnej świadczonej klientom biznesowym.

Jedną ze specjalizacji Kancelarii jest tzw. w prawo kontraktowe (również kontrakty z elementem obcym) oraz prawo ubezpieczeń gospodarczych. Właściciel Kancelarii od 1999 roku posiada również licencję brokera ubezpieczeniowego. Dzięki długoletniej praktyce i licznym szkoleniom nabył bogate doświadczenie w zakresie risk management, ubezpieczeń majątku i zysku firm, odpowiedzialności cywilnej, kredytu kupieckiego, ryzyk budowlano-montażowych, gwarancji ubezpieczeniowych, jak również windykacji świadczeń odszkodowawczych.

W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajduje się również odpowiedzialność cywilna z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej spółek prawa handlowego jak i odpowiedzialność cywilna podmiotów publicznych (zakłady opieki zdrowotnej, organy samorządu terytorialnego, zakłady budżetowe).
 

Szkolenia zawodowe:

  • ponad 30 odbytych szkoleń i konferencji z zakresu risk management, produktów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych,
  • zdany egzamin dla Kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa przed Komisją Egzaminacyjną przy Ministrze Skarbu Państwa,
  • udział w licznych seminariach i szkoleniach prawniczych organizowanych przez samorząd radcowski, jak i prywatne firmy szkoleniowe.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.auctorjs.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.